Inbjudan till hearing inför upphandling av operationsprodukter
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inför kommande upphandling av operationsprodukter bjuder Region Skåne härmed in potentiella anbudsgivare till hearing. Se bifogade dokument i annonsen och anmäl intresse till paula.henstrand@skane.se.