2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sondnäring barn
Beskrivning: Sondnäring för barn
Intern identifierare: 2026-03359
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15880000 Speciella näringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000