2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppen fritidsverksamhet i Gårdsten
Beskrivning: Verksamheten ska bereda plats och erbjuda öppen fritidsverksamhet efter skoldagens slut, företrädesvis för elever i årskurs 4–6 vid Gårdstensskolan. Verksamheten ska kunna ta emot upp till cirka 30 elever per dag. Det kan variera hur många och vilka elever som deltar i verksamheten. Verksamheten ska bedrivas på veckodagar och på skollov.
Intern identifierare: 24/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fritidsverksamhet