397929-2026 - Resultat
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – LSS 9:10 Daglig verksamhet 2026, Skåne, Halland, Kronoberg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLSS 9:10 Daglig verksamhet 2026, Skåne, Halland, Kronoberg
BeskrivningLSS 9:10 Daglig verksamhet 2026
Intern identifierare25/15
Förfarandets viktigaste känneteckenSe upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000