2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - ortopediska höft- och knäledsimplantat
Beskrivning: RFI (Request for information) av ortopediska höft- och knäledsimplantat inför kommande arbete med upphandlingen till hösten 2026.
Intern identifierare: RS 2026-03644
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat