398032-2023 - ResultatSverige-Jönköping: Reklammaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: 22/118
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för att tillgodose fastighetsbolaget VätterHems löpande behov av profilprodukter under avtalstiden
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
15842000 Choklad och sötsaker, 18530000 Presenter och priser, 30192121 Kulspetspennor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen