39806-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Diagnostisk utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
EEG utrustning
Referensnummer: RS 2022-01047
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33124100 Diagnostisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
EEG-utrustning för regional elektrofysiologisk diagnostik av sjukdomar i hjärnan inklusive analysmjukvara och lagringshantering av data.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33121100 EEG-apparater
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen