398071-2021 - ResultatSverige-Kristianstad: Kirurgisk sjukhusvård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Endokrin kirurgi
Referensnummer: 2020-POL000584-001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85111100 Kirurgisk sjukhusvård
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen