See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ inom hemtjänsten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Jag har haft samma upphandling ute i 15 dagar, jag uppdaterade bara prislistan.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Städ område 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128926:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder, 98514000 Hemtjänst
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Städ område 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128926:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Städ område 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128926:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Städ område 4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128926:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Städ område 5
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128926:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Städ område 6
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128926:Lot:6