398123-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter - konsultstöd digitalisering/verksamhetsutveckling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter - konsultstöd digitalisering/verksamhetsutveckling
BeskrivningDet här avser avrop från ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter 31190, 1. Verksamhetsutveckling.
Intern identifierareKLF 2025/645
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) konsulter - konsultstöd digitalisering/verksamhetsutveckling