398144-2024 - Resultat
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster till SKR
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster till SKR
BeskrivningUpphandlingens syfte är att SKR och SKR:s dotterbolag samt vissa närstående stiftelser och föreningar ska erhålla revisionstjänster för genomförande av lagstadgad årlig revision samt konsultation.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88212:Lot:1