2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-partner
Beskrivning: Upphandlingen avser en IT-partner som kan leverera produkter och tjänster relaterat till IT-arbetsplatsen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117196:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer, 30213300 Stationär dator, 30213000 Persondatorer, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30231000 Datorskärmar och manöverenheter, 30231300 Bildskärmar, 30232000 Kringutrustning, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30237200 Datortillbehör, 30237270 Datorväskor, 30237260 Väggfästen för bildskärmar, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32324000 TV-apparater