See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvårdstjänster till Luftfartsverkets lokaler i Göteborg
Beskrivning: Upphandlingen avser en städleverantör till nya lokaler kopplat till NMC och Göteborg för Network Management Center, NMC.
Intern identifierare: Ä-2025-025869
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000