See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Port-service - Ramavtal Örebro kommun
Beskrivning: Service och underhåll av portar och garageportar.
Intern identifierare: Ks 301/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Port-service
Intern identifierare: 1455898-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tilldelningskriterie
Beskrivning: Det ekonomiskt mest fördelaktiga anbudet enligt grunden lägsta pris.
Intern identifierare: 1859025-1