See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordon
Beskrivning: 4st fordon. Leverans ska ske senast 2026-10-01.
Intern identifierare: 2026-0172
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34115000 Andra personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Fordon.
Intern identifierare: 1906644-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Beskrivning: Se anbudsinbjudan.
Intern identifierare: 1906645-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1906646-2