398280-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Kvalitetsledare VVS, rörpost, sop och tvättsug
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvalitetsledare VVS, rörpost, sop och tvättsug
BeskrivningRegion Värmland (regionen) genomför denna upphandling som avser ramavtal på Kvalitetsledare inom följande områden: -VVS -Sop- och tvättsug -Rörpost Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer inte att prövas. Vi emotser ert anbud med intresse.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKvalitetsledare VVS
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102867:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71330000 Diverse byggnadstekniska tjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKvalitetsledare Sop- och tvättsug
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102867:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKvalitetsledare Rörpost
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102867:Lot:3