398333-2024 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom ventilation – Teknisk konsult OVK
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknisk konsult OVK
BeskrivningRamavtal för teknisk konsult OVK
Intern identifierareKS 24/11
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del