398374-2023 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System för måltidshantering
Referensnummer: 2023-00091
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun bjuder härmed in er att inkomma med anbud i denna upphandling som syftar till att teckna avtal om ett system för registrering och betalning av måltider.