Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Bokningssystem för Samhällsintroduktion
Referensnummer: 3.2.7-2023-10135
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212330 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning och produktivitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Migrationsverket inbjuder härmed leverantörer till att besvara denna RFI.
Syftet med denna informationsinhämtning är att se vilka aktörer som finns på marknaden och vad dessa kan erbjuda.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen