39862-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal styr- och övervakningssystem, avhjälpande och planerat underhåll
Referensnummer: 2020-8668
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avs. styr- och övervakningssystem, avhälpande och planerat underhåll