2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratorieutrustning
Beskrivning: Kemikalier, förbrukningsmaterial och labbutrustning till i huvudsak grundskola och gymnasieskola i Örebro kommun
Intern identifierare: Ks 568/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000