2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frukt till Säkerhetspolisen
Beskrivning: Friskvård och hälsosam kost främjar god hälsa. Som ett led i detta arbete vill Säkerhetspolisen erbjuda sin personal färsk frukt på arbetsplatsen, därav denna upphandling.
Intern identifierare: 2024-5273
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000