See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blodtomhetsutrustning och förbrukning, SLL592
Beskrivning: Upphandlingen omfattar blodtomhetsutrustning samt förbrukningsmaterial.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131550:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar