398857-2017 - ÄndringSverige-Tierp: Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färdtjänst och skolskjuts på grund av särskilda skäl.
Referensnummer: 2017-71
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Heby kommun ska upphandla färdtjänst och skolskjuts på grund av särskilda skäl.