398875-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tekniska tjänster – Tolk- och evenemangsteknik för korttidshyra
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTolk- och evenemangsteknik för korttidshyra
BeskrivningUpphandlingen omfattar tolk- och evenemangsteknik för korttidshyra med tillhörande tjänster.
Intern identifierare1826-2023/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel, 32342300 Mikrofoner och högtalarenheter, 71356000 Tekniska tjänster, 79540000 Tolktjänster, 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTolk- och evenemangsteknik för korttidshyra