398882-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Gislaved: Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster
Referensnummer: 20-452-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar successiva leveranser av revisionstjänster till Gislaveds kommun, Gnosjö kommun och Hylte kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för alla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Bedömning och prisuppgift Gislaveds kommun
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bedömning och prisuppgift Gnosjö kommun
Del nr: 2
Bedömning och prisuppgift Hylte kommun
Del nr: 3