Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster Socialsekreterare och biståndshandläggare
Referensnummer: KSN-2022-01361
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85321000 Administration inom socialtjänsten
II.1.4.
Kort beskrivning
Dynamiskt inköpssystem för inhyrning av socialsekreterare och biståndshandläggare med socionomutbildning för arbete med myndighetsutövning inom socialtjänstområdet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen