2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsledningssystem Örebro kommun
Beskrivning: Parkeringsledningssystem
Intern identifierare: Tos 3226/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34926000 Parkeringsledningssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000