399160-2025 - Resultat
Sverige – Ekonomiska informationssystem – Avstämningsverktyg ekonomiska transaktioner 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvstämningsverktyg ekonomiska transaktioner 2025
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett avstämningsverktyg för ekonomiska transaktioner. Avstämningsverktyget stödjer myndigheten att göra effektiva och kvalitativa avstämningar av myndighetens redovisning.
Intern identifierareFK 2025/007189
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48170000 Programvara för kontroll av överensstämmelse, 48219300 Programvara för administration
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvstämningsverktyg ekonomiska transaktioner 2025