399247-2020 - ÄndringSverige-Göteborg: Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projektering Västra Masthuggskajen
Referensnummer: 4548/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att teckna avtal om konsulttjänster inom Projektering av allmänplats på Västra Masthuggskajen.