399248-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Serviceresor 2026 Visingsö
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServiceresor 2026 Visingsö
BeskrivningUpphandlingen avser Serviceresor för Visingsö enligt aktuellt upphandingsdokument.
Intern identifierareRJL 2025/2136
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000