399269-2025 - Resultat
Sverige – Dagvård för handikappade barn och ungdomar – Enstaka platser - Korttidstillsyn enligt LSS 9§7
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnstaka platser - Korttidstillsyn enligt LSS 9§7
BeskrivningUppdraget omfattar att tillhandahålla enstaka platser av korttidstillsyn enligt LSS 9§7 på ett sådant sätt att den vid varje tidpunkt ska uppfylla de krav som ställs i gällande lagstiftning, förordningar och föreskrifter inom området.
Intern identifierare2025-13 VON
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312120 Dagvård för handikappade barn och ungdomar
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000