399346-2026 - Resultat
Sverige – Utrustning för kryokirurgi och kryoterapi – Kryokirurgisk utrustning med argongas
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKryokirurgisk utrustning med argongas
BeskrivningUpphandling avseende en (1) kryokirurgisk utrustning med argongas samt förbrukning och service.
Intern identifierareRS 2025-02765
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33165000 Utrustning för kryokirurgi och kryoterapi
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000