399438-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstunnor – Avfallskärl
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvfallskärl
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av fyrfacks avfallskärl i plast i huvudsak för användning inom Höganäs kommun.
Intern identifierare24/0252
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatorisk del