2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbyråtjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att: - tekniskt förvalta och utveckla ri.se i befintligt CMS (drupal) på löpande basis - ansvara för drift av ri.se - ansvara för skydd mot intrång/attacker mot ri.se - kunna erbjuda drift av projektwebbplatser och liknande, både framtida och existerande -erbjuda teknisk support för RISE projektwebbplatser och liknande när behov uppstår
Intern identifierare: 25/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72410000 Leverantörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000