39963-2026 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – IT-baserat system för Grönt kort till ÅVC
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-baserat system för Grönt kort till ÅVC
BeskrivningEnligt UHD
Intern identifierareAÅS2025.0121
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 42961100 Passerkontrollsystem, 48000000 Programvara och informationssystem, 48151000 Datorstyrsystem, 48810000 Informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000