2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra av buss till yrkesförarutbildning
Beskrivning: Vuxenutbildning på Uddevalla kommun behöver hyra en buss till yrkesförarutbildning.
Intern identifierare: BUN/2025:562
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 34120000 Motorfordon för transport av tio personer eller fler, 34121000 Bussar, 34121200 Ledade bussar, 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000