Maskiner
Skopor och gripanordningar till kranar eller grävmaskiner
Maskiner och utrustning för byggnadsarbeten
Maskiner för väg- och vattenbyggnadsarbeten
Mobila byggnader och modulbyggnader
Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare
I stället för: