2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vitvaror
Beskrivning: Vitvaror till Migrationsverkets administrativa lokaler, lägenheter, boenden och förvar.
Intern identifierare: 3.2.1-2024-2598
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39710000 Elektriska hushållsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000