See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialanpassade smidesuppdrag
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för smidesarbeten inom kall- och varmsmide, svetsning, plåtslageri, reparation av utrustning tex plogar, skopor och vagnar.
Intern identifierare: TN2025/707
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000