399874-2018 - Ändring av kontrakt och ramavtalSverige-Stockholm: Rulltrappor
Ändringsmeddelande
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompletterande beställning av extra bromssystem
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42416400 Rulltrappor
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående