2. Förfarande
Förfarande
Titel: Väderskydd till kollektivtrafikhållplatser 2024
Beskrivning: Denna upphandling omfattar köp av väderskydd till kollektivtrafikhållplatser för Blekingetrafiken.
Intern identifierare: RB2023-0415
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44212321 Busskurer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Väderskydd till kollektivtrafikhållplatser 2024