2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultuppdrag vid Grevie f.d. jaktskyttebana
Beskrivning: SGU efterfrågar konsulttjänst där uppdraget är att komplettera befintlig huvudstudie genom riskbedömning och åtgärdsutredning med rekommendation om val av åtgärdsalternativ utifrån en kostnads/nytto -analys.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98124:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster