Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning, 33182000 Apparatur för understöd av hjärtfunktioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling avser ramavtal för följande typer av defibrillatorer: