2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjulburen grävmaskin 16 ton med sk "kortrumpa"
Beskrivning: Denna upphandling avser 1 st fabriksny hjulgrävare med en arbetsvikt 16 ton med tillhörande utrustning.
Intern identifierare: 6063
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Service