2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltning av och rekrytering av deltagare till undersökningspanelen Rivkraft
Beskrivning: Uppdraget innebär att förvalta undersökningspanelen Rivkraft och att tillsammans med MFD driva arbetet med att rekrytera fler deltagare.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:98808:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72312000 Datainmatning, 79330000 Statistiktjänster, 79311300 Undersökningsanalys