400205-2022 - ResultatSverige-Kungsbacka: Diverse företagstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster - Måleri
Referensnummer: 22/95
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79990000 Diverse företagstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Administrativa Föreskrifter
Dessa administrativa föreskrifter ansluter till AF AMA 12.
Anbud ska lämnas på det svenska språket.
All kommunikation i detta och kommande projekt ska ske på det svenska språket.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45442100 Målning, 45442180 Ommålning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen