Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Call for tenders regarding Programme Coordinator and Service Support to the Programme in Zambia
Referensnummer: NV-10762-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98910000 Särskilda tjänster för internationella organisationer och organ
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish EPA calls for tenders regarding Programme Coordinator and Service Support Function to the Programme for Supporting Zambian Mining Governance in the Nexus of Environment, Human Rights, and Climate Change (ZAMNEX)
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66150000 Administrativa tjänster avseende finansmarknaden, 79420000 Managementtjänster, 79600000 Rekryteringstjänster, 79610000 Personalförmedling, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen