See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av LinkedIns tjänster.
Beskrivning: Intraservice har för Göteborgs Stads räkning behov att köpa Tjänster för synliggörande av Göteborgs Stad på LinkedIn där Göteborgs Stad ska ha en karriärsida med i detta Upphandlingsdokument angivna paketlösningar och optioner. Måletär att uppfylla behovet av att synligöra karriärmöjligheter på LinkedIn samtidigt som Intraservice får en fungerande förvaltning och fakturering av tjänsten. Det som eftersöks är därför troligtvis konkurrens genom återförsäljare/integratör av LinkedIns tjänsteutbud.
Intern identifierare: 0338/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72410000 Leverantörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000