See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Volympump, bärbar, för total parenteral nutrition i hemsjukvård
Beskrivning: Pumpar för parenteral nutrition (TPN) inklusive aggregat och tillbehör i hemsjukvården och i Region Hallands verksamheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33194110 Infusionspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117866:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33692200 Produkter för parenteral nutrition